Titles you rated
ArahanRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 1.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0