Titles you rated
In Our PrimeRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5