Movies
Ratings
738 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
 Believer: extended cutRated ★ 3.0 Believer: extended cutRated ★ 3.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
 Nothing SeriousRated ★ 3.0 Nothing SeriousRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
 12 Angry MenRated ★ 4.5 12 Angry MenRated ★ 4.5
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 Perfect BlueRated ★ 3.0 Perfect BlueRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5 All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
 BelieverRated ★ 3.0 BelieverRated ★ 3.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 ThirstRated ★ 4.0 ThirstRated ★ 4.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0