Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- F Is for FamilyRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0