Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Pocket MonstersRated ★ 4.0
Atom's Last ShotRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0