Titles you rated
Pineapple ExpressRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0