Titles you rated
OasisRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5