Movies
Ratings
365
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.5
ThorRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5