Series
Ratings
37
SuitsRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.0
Love, VictorRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
LookingRated ★ 5.0