Series
Ratings
189
Odd TaxiRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Ultramarine MagmellRated ★ 2.5
The Asterisk WarRated ★ 3.0
World TriggerRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 3.5- Concrete Revolutio: Superhuman PhantasmagoriaRated ★ 3.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 3.0- The Eccentric FamilyRated ★ 4.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 2.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 3.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
Graveyard KitaroRated ★ 4.5