Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5