Titles you rated
Bagdad CafeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Joy RideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5