Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0