Movies
Ratings
1459
R.I.P.D.Rated ★ 0.5
A MillionRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
DreddRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 2.0
JobsRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
John WickRated ★ 1.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 1.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0