Titles you rated
SoulRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 1.0
BabeRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The ESP CoupleRated ★ 1.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.5
CasperRated ★ 1.5
Deep ImpactRated ★ 2.0
S DiaryRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0