Series
Ratings
27
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The God of High SchoolRated ★ 0.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5