Titles you rated
Steel RainRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Red SonjaRated ★ 4.0