Titles you rated
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0- AliveRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Way BackRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 2.0
White FangRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0