Series
Ratings
30
AemaRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0