Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Can't LoseRated ★ 3.0
The King’s WomanRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 4.0
- Hello, God!Rated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0