Movies
Ratings
588
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0