Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 1.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
GriseldaRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5