Movies
Ratings
720
Sherlock, Jr.Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0