Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5