Movies
Ratings
1059
DogRated ★ 1.0
RRRRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 3.5
HarakiriRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Kung FuryRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 5.0
Life and Nothing More...Rated ★ 1.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 5.0