Movies
Ratings
92
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
LucaRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 2.5