Titles you rated
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0- GEEKSRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5- Nijiiro KaruteRated ★ 4.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Raising VoicesRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5