Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5