Movies
Ratings
741
GladiatorRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
General's Son IIRated ★ 2.5
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.5
MadeleineRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
将軍Rated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Licence to KillRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
OctopussyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5