Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0