Series
Ratings
30
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0