Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0