Movies
Ratings
100
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
As OneRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0