Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The RescueRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5