Movies
Ratings
417
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.0