Movies
Ratings
101
Love LetterRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 5.0