Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
HulkRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Mea CulpaRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5