Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Likeable or NotRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Late BlossomRated ★ 2.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5