Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Little MonstersRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love at First SightRated ★ 2.5
We Have a GhostRated ★ 2.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Who Killed Santa? A Murderville Murder MysteryRated ★ 2.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 2.5