Series
Ratings
114
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- SolitudeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
POSERated ★ 3.5
POSERated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0