Titles you rated
No Strings AttachedRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5