Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5