Titles you rated
PsychokinesisRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
I Am DragonRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 1.0
What Happened to HerRated ★ 4.5