Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5