Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 2.5