Movies
Ratings
250
UpRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5