Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0