Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0