Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5