Movies
Ratings
490
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0